1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > Wisior z miedzi i mosiądzu. Sztuka jubilerska (nr 6670695)

WISIOR Z MIEDZI I MOSIĄDZU. SZTUKA JUBILERSKA

Langner Design

Cena: 169 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 9,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wisior wykonany z blachy miedzianej i blachy mosiężnej. Element główny ręcznie wycinany piłką włosową i przynitowany aluminiowymi nitami do spodniej blachy miedzianej. Lekkie oksydowanie ogniowe. Wisior będzie ewoluował w swej kolorystyce, stając się ciemniejszy i ukazując nowe odcienie metali. Będziesz mogła ingerować w proces wizualizacji wisiora poprzez odpowiednie "przecieranie" dołączonym w gratisie gąbkowym pilnikiem. Najlepiej zaczynać przecieranie stroną bardziej drobną (360) a mocne ściemnienia delikatnie usuwać stroną 240. Pilnik będzie się brudził, nie wyrzucaj go! Po jakimś czasie będzie doskonałym narzędziem do czyszczenia biżuterii, nadając jej lekko satynową powierzchnię. Pilniki o gradacji 400 do 2000 służą do polerowania wyrobu, możesz takie dokupić.

Ogniwka zawieszkowe ze stali szlachetnej 316L.

Wyrób na rewersie sygnowany stemplem artysty.

W gratisie sznurek jubilerski do ręcznego wiązania o długości ok. 90 cm.

Wymiary: ok. 4,7cm x 6,8cm

Waga: ok. 35g

TAGI: #malarstwo jubilerskie, #metaloplastyka, #miedź i mosiądz
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top