1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Broszki i przypinki
  4.  > Broszka Kocham Czworonogi (nr 6441956)

BROSZKA KOCHAM CZWORONOGI

Zaplątane Paciorki

Cena: 125 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Z miłości do czworonogów powstała piękna broszka ,została ręcznie wyszyta szklanymi koralikami -techniką brick stitch( ścieg marmurkowy)
Japońskie szklane koraliki Miyuki Delica to najlepszej jakości produkty to tego typu prac.
Tylko jeden egzemplarz.
Oryginalna i niepowtarzalna ozdoba do każdej stylizacji.
Praca jest pięknie wykończona
wielkość 7,3cm/5,5cm

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Beading czyli koralikowanie to moje wielkie hobby , każda moja praca powstaje z miłości do tworzenia. Tworzę broszki (technika Brick Stitch) ,bransoletki (technika Peyote nieparzysty oraz tkane na krośnie) Precyzja i dokładność to widać na zdjęciach. Pracuje na najlepszych jakościowo produktach na rynku : japońskie szklane koraliki Miyuki Delica ( koraliki cylindryczne).

TAGI: #kot, #miłośnik zwierząt, #pies, #prezent handmade
Zaplątane Paciorki

Beading czyli koralikowanie to moje wielkie hobby , każda moja praca powstaje z miłości do tworzenia - począwszy od tworzenia wzorów po samo wykonanie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Zaplątane Paciorki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top