1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Kolczyki Holo (nr 6746879)

KOLCZYKI HOLO

VeLova

Cena: 25 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 7,00 zł / 1,40 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wyrób Handmade - produkt tworzony i obrabiany ręcznie.

Materiał to żywica epoksydowa najwyższej jakości. Wszystkie produkty są nowe i przechowywane w osobnych torebeczkach, tak aby nigdzie się nie zgniotły ani porysowały. Wszystkie zdjęcia są z bliska, aby pokazać fakturę biżuterii.

Proszę pamiętać, że to praca handmade, także mimo tego, że staram się, aby była idealna - to zdarzają się mikro wady. Każda z prac jest unikalna, dlatego większość z prac występuje tylko w postaci jednej sztuki.
Zapraszam również do śledzenia mojego TickTock’a gdzie pokazuję jak tworzę prace.

Kolczyki holograficzne.
VeLova

Moja galeria prac głównie posiada unikatowe prace. Także większość z wystawionych przedmiotów występuje tylko w postaci jednej sztuki.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy VeLova

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top