1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > NIEBANALNY,DUŻY NASZYJNIK Z ŻUKIEM I LAPIS LAZULI (nr 6768514)

NIEBANALNY,DUŻY NASZYJNIK Z ŻUKIEM I LAPIS LAZULI

Pracownia Artystyczna Buggy Jewels

Cena: 960 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Niebanalny naszyjnik inspirowany przyrodą.

Głównym elementem jest żuczek wykonany z miedzi, która została uprzednio odpowiednio uformowana w kształt owada.

Owad został wykonany z kilku elementów, które zostały ze sobą znitowane.

Dodatkowo wykonałam repusowaną fakturę na jego pancerzyku i całość lekko zaoksydowałam.

Naszyjnik połączony z żuczkiem również został ręcznie wykonany z miedzi i zabarwiony ogniem, dzięki czemu delikatnie mieni się feerią barw.

Długość naszyjnika 66cm. W razie potrzeby mogę go delikatnie skrócić bądź wydłużyć do 70 cm, dołączając kilka dodatkowych kółeczek do regulacji.

W środku żuczka oprawiłam naturalny lapis lazuli.

Sprzyja on pozytywnym relacjom: przyjaźni i harmonii w związkach. Przez bardzo stare kultury był ceniony wyżej niż złoto. Jeśli jesteś kobietą, która cz toczy wewnętrzną walkę, lapis - lazuli pozwoli ci ją wreszcie zakończyć - ten właśnie kamień silnie harmonizuje serce i umysł.Lapis-lazuli jest również pomocny przy zwalczaniu depresji.

Naszyjnik jest bardzo oryginalnym i niezwykle pracochłonnym okazem biżuteri, który śmiało mogę określić mianem moim małym dziełkiem sztuki ;-)

Powstał w jedynie jednym egzemplarzu i nie będzie on powielany, dzięki czemu Jego posiadacz będzie miał gwarancje niepowtarzalności i unikatowości :-)

W razie zainteresowania mogę podesłać więcej zdjęć naszyjnika :-)

Miedź - warto przeczytać :-)

Niektórych z Was może zniechęcać fakt, że ozdoby miedziane mogą brudzić skórę.

Jest to naturalna reakcja, gdyż miedź wchodzi w reakcję z naszą skórą. Gdy wydzielamy pot, zawarta w nim woda i sól reaguje z metalem, prowadząc do jego utleniania, tzw. korozji. Mówi się, że miedź znacząco barwi skórę, gdy brakuje nam odpowiednich witamin i minerałów, a także, gdy jesteśmy chorzy lub zestresowani. Miedź reaguje wtedy ze skórą i dostarcza jej odpowiednich substancji!

Zabrudzenia te są jednak bardzo łatwe do zmycia :-)

Biżuteria wykonywana jest z miedzi od zarania dziejów i przypisuje się jej szereg cudownych właściwości, począwszy od oryginalnośći, magicznych zastosowań oraz medycznych korzyści. Miedziana biżuteria cechuje się właściwościami antybakteryjnymi, a także wspomagającymi leczenie ran. Miedź działa odkażająco, zabijając wszelkie bakterie i drobnoustroje oraz przeciwgrzybicznie. Przypisuje się mu także właściwości przeciwbólowe.

Miedź ma naturalne właściwości do patynowania, co jest zjawiskiem normalnym i całkowicie odwracalnym. Niejednokrotnie zjawisko patynowania metalu wpływa na jego walory estetyczne. Biżuteria staje się ciemniejsza, z delikatnymi przebłyskami róznych kolorów co nadaje jej głębi i tajemniczości. Patynowanie miedzi jest oznaką, że ma się do czynienia z pełnowartościowym produktem.

Czasami, aby opóźnić do zjawisko stosuje się w biżuterii powlekanie specjalnym bezbarwnym lakierem lub woskiem. Miedź patynuje od koloru rdzawego , poprzez różne odcienie fioletu i niebieskości do koloru ciemnobrunatnego.

Od nadmiernej wilgoci mogą pojawić się także naloty. Jeśli coś takiego pojawi się na Waszej biżuterii tudzieź innych wyrobach, a nie do końca spełnia to wasze oczekiwania wizualne, można ją oddać do profesjonalnego polerowania np. do pracowni złotniczej/ jubilerskiej. Istnieja także domowe sposoby na jej czyszczenie.

Można zakupić specjalne preparaty do czyszczenia metali kolorywych bądź użyć mieszanki ketchupu i bardzo drobnej soli do czyszczenia. Powinny z powodzeniem pomóc oczyścić miedź :-)


Lapis Lazuli

Lapis lazuli to przede wszystkim kamień o znaczeniu duchowym. Posiada bardzo pokojowe i wyciszające wibracje, dzięki czemu świetnie nadaje się do medytacji, pracy nad własną duchowością i poznawaniu wiedzy o sobie samym.

Przynosi poczucie wewnętrznej mocy i nadziei, co pozwala odnaleźć w sobie odwagę, pewność siebie i przezwyciężyć nieśmiałość.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Kupując moje produkty, inwestujesz w moją sztukę i dajesz mi możliwość rozwoju i rozpostarcia skrzydeł :-) Dzięki Twoim zakupom przekuwam swoją pasję w biznes :-)

TAGI: #naszyjnik na prezent, #naszyjnik z lapis lazuli, #naszyjnik z owadem, #naszyjnik z wisiorem
Pracownia Artystyczna Buggy Jewels

Cała moja przygoda związana z jubilerstwem i biżuterią artystyczną rozpoczęła się już na studiach.
Jako nieco buntowniczy osobnik postanowiłam wbrew wszystkiemu rozwinąć moją pracę magisterską o duże formy metaloplastyczne oraz biżuterię inspirowaną antyczną grecją :-) mój upór zaowocował kilkoma pokazami modowymi w tym prestiżowym pokazie w ramach the look of the year.
Z biegiem czasu moja miłość do biżuterii handmade tylko się pogłębiła i skutkowała założeniem malutkiej pracowni :-)
Moja pracownia to na razie malutki kącik, który zawiera zaledwie biurko, krzesło i kilka najpotrzebniejszych narzędzi :-)
Każdy państwa zakup to inwestycja w moją sztukę i poczucie, że odnalazłam własną drogę przez życie :-)
zapraszam do zapoznania się z moją twórczością.
Będę starała się na bieżąco prezentować efekty mojej pracy, na wszelkie pytania bardzo chętnie odpowiem :-)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia Artystyczna Buggy Jewels

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top