DecoBazaar > Biżuteria > Kolczyki > Nyelle (nr 4979261)

NYELLE

Fenome

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Fantazyjne i eleganckie Kolczyki, będące ciekawą kompozycją srebrnych, ręcznie robionych kalii, Cyrkonii czerwonych, kryształków Swarovskiego, Korali, Kwarców wiśniowych, srebrnych dodatków oraz cudnych sztyftów bali ♥
Całość skąpana w mocnej i długiej oksydzie oraz przetarta stalową watą, dzięki czemu Kolczyki nabrały głębi i charakteru ♥

Wymiary:
Długość bez sztyftów: 5 cm;
Długość ze sztyftami: 6 cm;
Szerokość: 1,8 cm;
Kamienie główne: Cyrkonie czerwone;
Kamienie dodatkowe: Korale, Kwarce, kryształy Swarovskiego;
Materiał: srebro próby 999 i 925;

♥ Priorytet Polecony Ubezpieczony Gratis! ♥

Na życzenie możemy wykonać podobne Kolczyki, w dowolnym materiale i z dowolnymi kamieniami - osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu via mail!

Polecamy i Pozdrawiamy!

TAGI: #autorskie, #cyrkonie, #elfickie, #kalia
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Fenome

Tirith
249 zł
Turquine
299 zł
Laiqua
499 zł
Mirilya
699 zł
Laique
349 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top