1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Wielkanoc
  4.  > Obiadowy talerz ceramiczny - unikatowa dekoracja stołu (nr 6211715)

OBIADOWY TALERZ CERAMICZNY - UNIKATOWA DEKORACJA STOŁU

Renata Pieczonka

Cena: 87 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Talerz ceramiczny ulepiony ręcznie - bez użycia koła garncarskiego - z jasnej gliny. Pomalowany połyskliwymi szkliwami przeznaczonymi do celów spożywczych. Świetnie nadaje się jako talerz obiadowy czy śniadaniowy lub jako patera na ciasto lub owoce. Można do niego dobrać inne talerze bądź miski, aby stworzyć swój własny, unikatowy zestaw naczyń. Przykład zestawienia z innymi naczyniami dostępnymi w moim sklepie widać na dwóch ostatnich zdjęciach.
Średnica: ok. 24 cm.

*** Proszę nie martwić się przesyłką! Ceramikę pakuję bardzo starannie, zabezpieczając przed uszkodzeniem w trakcie podróży. Wciągu trzech dni roboczych zostanie zapakowana i wysłana do nowego domu. ***

*** Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało! Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej. ***

Zapraszam do zwiedzenia całego mojego sklepu! Znajdziesz tam więcej ceramiki użytkowej oraz artystycznej.

TAGI: #garncarstwo kamionka wielkanoc, #prezent dzień matki prezent, #wiosna patera talerze dla mamy, #zastawa stołowa ceramika lato
Renata Pieczonka

Od kilkunastu lat mieszkam na Mazurach. Jest to miejsce bardzo mi bliskie, daje mi wsparcie i natchnienie do tworzenia. Moje malarstwo i ceramika czerpie inspiracje z niezwykłego bogactwa przyrody: kształtów, kolorów i faktur. Lubię malować i pracować z gliną. Każdy obraz długo testuję aby bez względu na pogodę oddziaływał pozytywnie, dodając nam energii i nigdy nie tracąc intensywności koloru. Podobnie jest z ceramiką. Robię pojedyncze, niepowtarzalne wzory, dzięki czemu mogę codziennie jeść na innym talerzu, na takim, na jaki mam ochotę. Niby nic a jednak… Napicie się porannej kawy z ulubionej filiżanki i kontemplacja ulubionego obrazu może być początkiem niezwykłego splotu wydarzeń danego dnia :) Zapraszam do mojego sklepu. Poczujcie magię.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Renata Pieczonka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top