DecoBazaar > Torebki > Inne > Pokrowiec na matę do jogi – brąz i zieleń (nr 4880528)

POKROWIEC NA MATĘ DO JOGI – BRĄZ I ZIELEŃ

Joanka-z

Cena: 99 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Praktyczny, wodoodporny pokrowiec na matę do jogi/ćwiczeń. Noszenie maty stanie się przyjemnością! Sprawdzony podczas jazdy na rowerze ;)

Pokrowiec uszyty jest z praktycznej, wodoodpornej kodury, pokrytej od spodu warstwą PCV – nie będziesz się martwić, że zawartość zmoknie Ci w czasie deszczu. Naszyty pas kwiecistej bawełnianej tkaniny pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale kryje też kieszeń na potrzebne rzeczy. Regulacja paska umożliwia noszenie na ramieniu i na skos.

Wielkość pokrowca: długość – 66 cm, szerokość (mierzona na płasko) – 25 cm, średnica – 15 cm
Idealny na matę o standardowych wymiarach (mata na zdjęciu ma 185 cm x 60 cm x 4,5 mm)
Pasek parciany, polipropylenowy: obwód – od 70 do 115 cm, szerokość – 3 cm

Chcesz zmienić rozmiar lub obwód paska? Napisz mi o tym w wiadomości podczas dokonywania zakupu.

TAGI: #fitness, #joga, #pokrowiec, #sport
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Joanka-z

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top