1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Przezroczyste delikatne kolczyki - ekologicze z recyklingu (nr 5720074)

PRZEZROCZYSTE DELIKATNE KOLCZYKI - EKOLOGICZE Z RECYKLINGU

ekoista

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kolczyki przezroczyste z motywem tulipanów. Ozdobione metalowymi koralikami kwiatki wykonaliśmy z przetworzonych butelek PET.

Nasze produkty to mały krok na drodze do odzysku opakowań jednorazowych typu PET, których niesamowite ilości zużywane są codziennie. Przyczyniamy się do wydłużenia życia tych pozornie jednorazowych przedmiotów, mając jednocześnie wielką nadzieję, że coraz mniej osób będzie z takich opakowań korzystać i, że kiedyś nasz surowiec zniknie.

Długość: ok. 6 cm
Materiały: przetworzone butelki PET, ecoPET, rPET, metal

Biżuteria projektowana i ręcznie wykonana w Polsce. Tworzona z surowców wtórnych pozyskiwanych lokalnie.
Uwaga: Kolory widoczne na ekranie mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów produktu.

TAGI: #długie kolczyki, #eko, #tulipany, #wiszące kolczyki
ekoista

Piękna i intrygująca biżuteria
z przetworzonych plastikowych butelek PET.

Ekologia, recykling, rękodzieło. 100% handmade
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ekoista

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top