1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Rajski mix - kolczyki koła z pozłacanej stali szlachetnej (nr 6859645)

RAJSKI MIX - KOLCZYKI KOŁA Z POZŁACANEJ STALI SZLACHETNEJ

Kulka Bransoletki

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Poznaj naszą Rajską nowość! Kolczyki koła z zawieszką na której znajduje się kamień motywacji - Apatyt, kamień młodości - Amazonit oraz kamień kobiecości - Perła. Kolczyki możesz nosić na kilka sposobów - jest możliwość zdejmowania zawieszek.

Apatyt to kamień motywacji. Sprzyja ambicji i niezależności. Motywuje do realizacji założonych planów. Dodaje odwagi.
Amazonit to kamień młodości. Koi nerwy i pozytywnie wpływa na emocje. Odpędza zmartwienia. Ogranicza negatywne wpływy stresu.
Perła to symbol kobiecości. Pobudza kobiecość i pomaga w odzyskaniu pewności siebie. Podkreśla nasze wewnętrzne piękno.

Kolczyki wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, która jest materiałem antyalergicznym. Bez obaw, nie zmieniają koloru podczas użytkowania i nie ciemnieją.

Każdy komplet kolczyków różni się nieco od siebie, ponieważ nie ma dwóch takich samych kamieni. Dla klienta wybieramy kamienie z wielką starannością, zawsze intuicyjnie.

Wymiary:
Kamienie: Amazonit/Apatyt/Perła
Wielkość kamieni: 6mm/4mm/ok. 4,5cm x 5cm
Wielkość kół: 12mm x 2mm
Materiał: antyalergiczna stal szlachetna

Tagi: #antyalergiczne, #kolczyki koła, #pozłacane kolczyki, #rajski mix

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Olivia Kupis Kulka
ul. Traugutta 5, 90-106, Łódź
NIP: 731-182-95-43
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kulka Bransoletki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top