1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Słoneczny poranek, wisior wire wrapping z labradorytem, organiczny wisior z cytrynem i labradorytem (nr 6237321)
Dzień Dziecka 2019

SŁONECZNY PORANEK, WISIOR WIRE WRAPPING Z LABRADORYTEM, ORGANICZNY WISIOR Z CYTRYNEM I LABRADORYTEM

Thanit Tahua

Cena: 310 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): za darmo
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Subtelny organiczny wisiorek z pięknym okazem złoto niebieskiego labradorytu i kwarcu cytrynowego. Kamienie tworzą piękny duet i emitują ciepłe, słoneczne światło przypominające słoneczny, ciepły poranek.

Organiczne, delikatne sploty nadają pracy elegancji i będą piękną ozdobą wiosennych kreacji.

Praca wykonana jest w całości ręcznie z miedzi i kamieni naturalnych przy użyciu techniki wire wrapping, patynowana i ręcznie polerowana, aby uzyskać błysk i wydobyć piękne detale.

Do wisiorka będzie załączony miedziany łańcuszek o dowolnej długości.

Wymiary 8,3 x 3 cm

Wysyłka w specjalnym pudełku ekologicznym zaprojektowanym z myślą o bezpieczeństwie.

TAGI: #biżuteria autorska, #wire wrapping, #wisior z cytrynem, #wisior z labradorytem
Thanit Tahua

Biżuteria artystyczna Thanit Tahua
Moje prace to biżuteria autorska wykonywana z miedzi głównie w technice wire wrapping, stosuję też techniki mieszane takie jak metaloplastyka czy decoupage. Wykorzystuję naturalne kamienie i minerały oraz drewno i szkło. Inspiracją do moich prac jest miłość do miedzi jako do materiału bardzo żywego i plastycznego oraz piękno kamieni,ich struktura i kolor. Staram się w pracach wydobyć ich piękno. Bardzo rzadko zdarza mi się wykonywać podobne do siebie wisiorki czy kolczyki ponieważ każda wykonana praca jest zamkniętą i niepowtarzalną historią samą w sobie. Nie ma dwóch identycznych kamieni ani kawałków drewna. Dlatego moje prace są niepowtarzalne i niosą ze sobą przekaz pozytywnej energii i miłości które w nich wkładam:) Wszystkie prace wykonane są całkowicie ręcznie bez użycia kleju i lutowania, patynowane i polerowane aby wydobyć piękno detali.
Zapraszam:)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Thanit Tahua

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top