1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Solidna, ciężka bransoleta z czystej miedzi z wykutym napisem (nr 6616894)

SOLIDNA, CIĘŻKA BRANSOLETA Z CZYSTEJ MIEDZI Z WYKUTYM NAPISEM

Langner Design

W dniach 09.06.2021 - 23.06.2021 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 23.06.2021.

Cena: 155 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 9,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Niezwykle okazała bransoleta dla silnej kobiety lub silnego mężczyzny. Zrobiona z miedzianego, pełnego pręta kwadratowego 8x8mm, który został wielokrotnie wyżarzany i skręcany. Na koniec znów wyżarzony i kuty do kształtu nadgarstka. Wyrób wytrawiony, przepłukany, zneutralizowany na obecność kwasów, poczerniony i przepłukany. Szlifowany, przecierany, ręcznie polerowany bez użycia mechanicznej polerki. Jak każdy wyrób miedziany, będzie ewoluował kolorystycznie (będzie zmieniał barwę i ciemniał). Możesz zmieniać jego kolorystykę i jasność czyszcząc go papką z sody oczyszczonej i odrobiny wody. Możesz też czyścić dołączoną w gratisie specjalną ściereczką do biżuterii (nie prać!).

W tej wersji masz możliwość wyboru wykucia napisu na jednej krawędzi. Litery o wysokości 3mm wykuwane ręcznie stalowymi stemplami (mogą być przekrzywienia poszczególnych liter). Na bransolecie zmieści się do 16 znaków (litery, cyfry plus spacje, kropka, przecinek). W wyjątkowych wypadkach mogę zwiększyć ilość znaków do 22.
Znajdziesz też u mnie taką samą bransoletę bez wykuwanych znaków, w niższej cenie.

Obwód wewnętrzny prezentowanej bransolety wynosi 20cm i pasuje na nadgarstki od 18 do 19cm, szerokość przecięcia to 35mm w najwęższym miejscu i pozwala na przeciśnięcie nadgarstka o wymiarach od 19cm w dół. Istnieje lekka możliwość powiększenia lub zmniejszenia obwodu bransolety (oraz przecięcia), jeśli po zakupie okazałoby się, że jest za ciasna lub zbyt luźna (wtedy proszę pisać do mnie).

Inne rozmiary na zamówienie, czas realizacji 3-4 dni robocze.

Każdy egzemplarz będzie nieco inny od prezentowanego na zdjęciach, choć bardzo podobny (różnice w kolorystyce czy długości linii skręcania).

Wyrób sygnowany stemplem "Langner".

Waga: 102 g.

Cena promocyjna.

TAGI: #miedź, #personalizacja, #prezent, #unisex
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top