1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > Wąż sensoryczny Maniek :) Integracja sensoryczna SI (nr 6719026)

WĄŻ SENSORYCZNY MANIEK :) INTEGRACJA SENSORYCZNA SI

NaSznureczku

Cena: 229 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 19,00 zł
Paczkomat InPost: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Wąż sensoryczny Maniek :) to niezwykle pomocne narzędzie w pracy terapeutycznej i edukacyjnej z młodszymi dziećmi

Dzięki połączeniu różnorodnych faktur, wzorów i rodzajów tkanin, każdy z siedmiu rożnych segmentów pobudza wyobraźnię dziecka i zachęca do zabawy i ćwiczeń.

Wewnątrz poszczególnych segmentów węża zastosowane zostały inne rodzaje wypełnienia, o zróżnicowanych kształtach, poziomie twardości i granulacji, dlatego podczas zabawy dziecko nie tylko rozwija zmysł dotyku, ale również wyobraźnię, zaspokajając u Małego Odkrywcy potrzebę eksploracji :)

Dla stymulacji zmysłu słuchu wąż został wyposażony w szeleszczący ogon i ukrytą piszczałkę. Dodatkowym atutem węża jest barwna kolorystyka, przyciągająca uwagę dziecka.

Wąż pobudza więc nie tylko dziecięcą wyobraźnię i ciekawość zachęcając do działania, ale również aktywizuje zmysł dotyku, wzroku i słuchu wspierając jego harmonijny rozwój.

Wąż sensoryczny ma długość około 150 cm i wagę ok. 1,2kg i z powodzeniem może również służyć za ścieżkę sensoryczną po której dziecko może stąpać, pobudzając zmysł dotyku stopami i paluszkami :)

Parametry Węża:

Długość – ok. 150 cm

Szerokość – ok. 20 cm

Waga – ok. 1,2 kg

Dozwolone delikatne pranie ręczne

TAGI: #edukacyjna, #sensoryczna, #sensoryczny, #terapia
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy NaSznureczku

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top