1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > Wilk wyjący do księżyca, wisior z mosiądzu i miedzi (nr 6763054)

WILK WYJĄCY DO KSIĘŻYCA, WISIOR Z MOSIĄDZU I MIEDZI

Langner Design

Cena: 89 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Wyjący wilk lub, jak kto woli, szczekający pies. Wisiorek wykonany z mosiądzu i miedzi. Ręcznie wycinany kształt i dopiłowywany. Przewieszka z miedzi. Wyrób kuty, szlifowany ręcznie, oksyda mieszana. Wisior z czasem będzie ewoluował ze swoim kolorytem, co nada jemu "charakteru". W gratisie otrzymujesz pasek włókniny ścierająco - polerującej do czyszczenia wyrobu. W gratisie również czarny sznurek jubilerski (lub linka) o długości ok. 90cm bez zapięć, do ręcznego wiązania.

Wyrób na rewersie znakowany stemplem artysty.

Wilk wyjący do księżyca symbolizuje dumną samotność, w pewien sposób odosobnienie, niezależność od świata zewnętrznego i wewnętrzną siłę.

Wymiary: ok. 2,5cm x 3,5cm (bez przewieszki)

Waga: 10g

Mogę wykonać kolejny egzemplarz w formie nieśmiertelnika, z tekstem na rewersie. Wybiję dowolny tekst puncami literowymi i cyfrowymi (małe i duże litery) - zadaj pytanie.

TAGI: #amulet, #prezent, #wilk
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top