1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiory i charmsy
  4.  > Wisiorek emaliowany ze złotem płatkowym (nr 6358374)

WISIOREK EMALIOWANY ZE ZŁOTEM PŁATKOWYM

Langner Design

W dniach 15.03.2020 - 13.04.2020 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 13.04.2020.

Cena: 55 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 19,00 zł / 3,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wisiorek wykonany z blachy miedzianej o grubości 0,6mm, formowanej i młotkowanej. Nałożona prawdziwa emalia jubilerska, która jest wypalana w temperaturze ponad 800 st. C. Emalia podkładowa bezbarwna oraz emalia przezroczysta w kolorze lekkiego fioletu. Na warstwy emalii nałożone zostały płatki 24 karatowego złota i ponownie wypalone. W ten sposób płatki zostały wtopione w emalię, co dało efekt antyczności wyrobu.
Przewieszka ze stali szlachetnej, pozłacana.

Wyrób nie jest zabezpieczony lakierem, na życzenie mogę go zabezpieczyć specjalnym lakierem konserwatorskim, jak w większości moich wyrobów.
Wymiary elementu: ok. 3x3cm
Waga: 4,7g

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wysyłka Pocztą Polską - przesyłka polecona priorytetowa (rejestrowana). Zazwyczaj dociera do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Wysyłam następnego dnia rano po otrzymaniu informacji o zaksięgowaniu wpłaty.

TAGI: #emalia jubilerska, #złoto płatkowe
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami jubilerskimi z uwzględnieniem nowoczesnych technik oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i artystyczne spojrzenie. U mnie znajdziesz wyroby, które wymagają sporego nakładu pracy, znajomości jubilerstwa i są niepowtarzalne. Moje wyroby to nie tylko ozdoba kobiety, to też (a może przede wszystkim) jej prestiż. Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie.
Nie używam do produkcji elementów z tak zwanego "szajsmetalu".
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.

Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać zwykły paragon z piecząt...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top