1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > WISIOREK Z METEORYTEM (nr 6930160)

WISIOREK Z METEORYTEM

Pracownia Neores

Cena: 240 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 11,00 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Unikatowy wisior z autentycznym meteorytem Canyon Diablo o kształcie nieregularnej bryły w oksydowanej oprawie srebra próby 925. Oprawa srebra 925. Wymiary wisiora 30 x 18 mm. Długość z krawatką 42 mm.v Meteorytowy krater uderzeniowy na obszarze Canyon Diablo hrabstwa Coconino stanu Arizona w Stanach Zjednoczonych,średnica 1200 metrów i głębokość 170 m. Ocenia się, że powstał około 50 tysięcy lat temu, w wyniku uderzenia meteorytu żelaznego o średnicy ok. 50 metrów .Okazy znajdowane są od 1891 r. w promieniu kilkunastu kilometrów wokół słynnego krateru. Waga 7,7 grama. Dołączam metrykę ze składem, opisem oraz datą odnalezienia meteorytu. Polecam, wyjątkowy wisior.

Tagi: #meteoryt, #srebrny, #szary, #unikat

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Pracownia Autorska Krzysztof Jędrzejczak
Nastrojowa 57/18, 91-496 Łódź
NIP: 726-239-82-14
Wisiorki z kamieniami, Wisiorki długie, Wisiorki z żywicy
Pracownia Neores

Wykonuję biżuterię starannie dopracowaną,lecz z nutką tajemniczości i artystycznego sznytu. Staram się eksperymentować z materią,nadając przedmiotom nie tylko formę,ale i duszę. Wciąż poszukuję nowych przestrzeni i materiałów. Tysiące godzin w pracowni prowadzą do satysfakcji z odbioru wykonanych prac. Wykonuję również prace na indywidualne zamówienie. Krzysztof Jędrzejczak Pracownia Neores
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia Neores

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top