1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Wiszące kolczyki w kształcie poroża z kryształem górskim (nr 6775993)

WISZĄCE KOLCZYKI W KSZTAŁCIE POROŻA Z KRYSZTAŁEM GÓRSKIM

ASH & RUNES

Cena: 198 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 15,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Las nigdy nie spał. Wszędzie dało się słyszeć szelest liści poruszanych delikatnym wiatrem, trzask łamanej gałęzi, uderzenia ciężkich racic o ubitą ziemię oraz od czasu do czasu ryk potężnego jelenia - strażnika lasu.

Inspirowane naturą kolczyki, które widzisz wykonałem z glinki polimerowej, którą uformowałem w kształt przypominający poroże. W dotyku mogą przypominać fragment kości lub rogu, ale w całości wykonane są z glinki oraz miedzi. Do ich stworzenia wykorzystałem również kryształ górski pokryty tytanem w czarnym kolorze.
Kryształ górski wśród kryształów jest uznawany za najsilniejszy kamień uzdrawiający i oczyszczający. Przynosi równowagę.
Dzięki temu, że neutralizuje negatywne wibracje wpłynie pozytywnie na osiąganie celów, które sobie postawisz.Jest również świetnym talizmanem ochronnym. Chcąc napełnić go pozytywną energią wystaw go na działanie promieni słonecznych lub przekazywać mu pozytywne myśli.

Kolczyki mimo, że nie należą do najmniejszych są lekkie. Zawiesiłem je na biglach wykonanych z miedzi.

Wymiary i waga:

Kolczyki mają 10 cm wysokości i 3 cm szerokości.

Waga: kolczyki ważą 16 gramów.

TAGI: #kolczyki, #kolczyki wiszące, #kwarcy tytanowy, #poroże
ASH & RUNES

ASH & RUNES
Tajemnicze miejsce, w którym magia run i kamieni przenika rzeczywistość. Tworzę w tym miejscu biżuterię inspirowaną pogańskimi kulturami, magią oraz naturą. Każdy będzie mógł znaleźć tutaj swój talizman.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ASH & RUNES

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top