DecoBazaar > Święta i okazje > Zaproszenia > Zestaw na Baby Shower dla 5 osób zabawy, zaproszenia, życzenia (nr 4936023)

ZESTAW NA BABY SHOWER DLA 5 OSÓB ZABAWY, ZAPROSZENIA, ŻYCZENIA

3D POINT

Cena: 50 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 6,00 zł / 1,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Zapraszamy do zakupu spersonalizowanego zestawu na Baby Shower (Bociankowe)!
Zabawy urozmaicą imprezę, zintegrują gości i zostawią po sobie wspaniałe wspomnienia :) Zestaw przeznaczony jest dla 5 osób.

W skład zestawu wchodzi:

- 5 kart z zabawami integracyjnymi o tematyce ciąży, dzieci i rodzicielstwa (5 szt. x 5 osób)
- 5 kart, na których goście mogą wypisywać życzenia dla dziecka
- 5 spersonalizowanych zaproszeń

Zabawy mają aktywować wszystkich obecnych na przyjęciu, można przeprowadzać indywidualnie lub połączyć gości w pary.

Karty, na których goście mogą wypisywać życzenia dla dziecka, polegają na dokańczaniu rozpoczętych zdań. Taka forma życzeń to świetna pamiątka dla mamy i dziecka.

Wszystkie elementy drukowane są na wysokiej jakości papierze fotograficznym.

TAGI: #baby shower, #dla dziecka, #narodziny dziecka, #zabawy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 3D POINT

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top