DecoBazaar > Biżuteria > Kolczyki > Etno Truskawki (nr 5193888)

ETNO TRUSKAWKI

TRINITY

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Unikatowe, ekskluzywne kolczyki z pięknymi kwarcami truskawkowymi. Te wyjątkowe kamienie jest niezwykle trudno dobrać w pary pod względem jakości i koloru, co czyni tę biżuterię jeszcze bardziej niepowtarzalną. Kolczyki zostały wykonane przeze mnie ręcznie ze srebra, według autorskiego projektu. Misterne zdobienia to charakterystyczne dla moich prac topione kawałki surowca. Srebro mocno przyciemnione i wypolerowane na połysk. Zapięcie - bigle angielskie. Długość całkowita kolczyka: 5,2 cm. Do wysyłki biżuteria zostanie spakowana w ozdobne pudełko.

TAGI: #czerwony, #etno, #kolczyki, #kwarc
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy TRINITY

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top