1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Kolczyki w technice Mokume-gane. Srebro i miedź (nr 6569625)

KOLCZYKI W TECHNICE MOKUME-GANE. SREBRO I MIEDŹ

Langner Design

Cena: 299 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 9,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Kolczyki wykonane ze srebra pr. 925 i miedzi dawną, japońską techniką Mokume-gane. (Stara japońska technologia łączenia metali, wywodząca się z XVII w. metod produkcji mieczy samurajskich - katan. Nazwa pochodzi od moku, me, gane i odpowiada wzorom zbliżonym do słoi drewna, które uzyskuje się poprzez tę metodę. Wikipedia)
Jest to technika niezwykle pracochłonna. Dzisiaj na świecie mało już jest artystów korzystających z tej techniki a ceny takich wyrobów sięgają wielu tysięcy dolarów, w zależności jakich metali użyto. Wykorzystanie srebra i miedzi należy do najtańszych ze względu na niższą cenę surowców od złota, platyny czy palladu. Jest też obarczona dużo szybszym utlenianiem i "korozją" srebra i miedzi, zwłaszcza noszona przez osoby z nadmierną potliwością lub chorobami wewnętrznymi.
Powierzchnia kolczyków satynowana, gdyż na takiej powierzchni najlepiej się prezentuje Mokume-gane.
Bigle srebrne pr. 925.
Jest to jednostkowy wyrób z mojej prywatnej kolekcji. Do kompletu znajdziesz u mnie pierścionek-obrączkę.

Długość/szerokość: ok. 42x4mm (bez bigla) grubość ok. 1,6mm
Waga: 4,8g

Cena kolczyków stanowi mniej niż 15% ich rzeczywistej wartości. OKAZJA!

W gratisie ściereczka do czyszczenia biżuterii.

TAGI: #miedź, #mokume gane, #srebro, #unikat
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top