1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Kolczyki z haftem łemkowskim KARPATY (nr 6854522)

KOLCZYKI Z HAFTEM ŁEMKOWSKIM KARPATY

Retro Duch

Cena: 62 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Kolczyki o średnicy 20 mm z ręcznym haftem łemkowskim w kolorze bordowo-niebieskim. Haft wykonany jest na białej, bawełnianej kanwie.

Baza jest ze stali nierdzewnej.

W sklepiku znajdziesz inne przedmioty z wzorem KARPATY na białym i beżowym tle.

Tagi: #haft, #haft krzyżykowy, #haft łemkowski, #haftowane kolczyki

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Retro Duch

Biżuteria, akcesoria i dodatki do domu z ręcznie haftowanymi wzorami ludowymi z różnych zakątków Europy. Najczęściej wykonuję hafty z regionu karpackiego (m.in. haft łemkowski i haft ukraiński) oraz haft białoruski. Haftuję również biżuterię z autorskimi kompozycjami kwiatowymi.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Retro Duch

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top