1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Kolekcja SIS - A | Nowoczesny naszyjnik | Biżuteria artystyczna z recyclingu (nr 6631305)

KOLEKCJA SIS - A | NOWOCZESNY NASZYJNIK | BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA Z RECYCLINGU

BECHANN

Cena: 300 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 10,00 zł / 2,00 zł
Kurier: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Kolekcja SIS - A - nowoczesny naszyjnik.

Pomysł na stworzenie tej kolekcji przyszedł do mnie niespodziewanie. Wysłuchałam historii o pewnej niesamowitej kobiecie - SIS - A. Po tym już wiedziałam, co powstanie.

Kolekcja jest wyrazem nowoczesnej sztuki użytkowej. Naszyjnik stanowi ekologiczną alternatywę do biżuterii ze szlachetnych kruszców i naturalnych skór. Stworzona z pasji, z tego, co jest, bez krzywdzenia żywych istot. To czysta forma recyclingu - przy tworzeniu kolekcji zostały użyte wyłącznie materiały pochodzące z centr recyclingowych.

To oryginalna propozycja nowoczesnej biżuterii dla niej.

Naszyjnik nie posiada zapięć.

Długość: 52 cm.

Z uwagi na ręczne wykonanie i materiał z jakiego jest wytwarzany, gotowy wyrób może nieznacznie różnić się od wzoru prezentowanego na stronie.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Do tworzenia biżuterii nie są używane produkty odzwierzęce, wszelkie rzemienie zostały zastąpione elementami z przewodów. Powstają oryginalne serie ozdób damskich i męskich, zwykle z resztek pozostałych po wykonaniu obrazów. Jest to świadome działanie, prowadzące do minimalizacji odpadów. Proces pracy został ułożony w ten sposób, aby materiał, przycinany ręcznie, używany do wyrobu produktów, był w pełni wykorzystany.

TAGI: #biżuteria artystyczna, #minimalistyczna biżuteria, #nowoczesny naszyjnik, #wyjątkowa kolekcja
BECHANN

BECHANN to nazwa marki i pracowni artystycznej, w której powstają, nowoczesne, upcyclingowe obrazy - asamblaże, płaskorzeźby, mozaiki oraz biżuteria. Produkty wytwarzane są ręcznie, zgodnie z zasadami Zero Waste, ze starych, zużytych kabli, głównie komputerowych, pozyskiwanych z Centrum Recyclingowego. Przetwarzaniu ulegają setki metrów niepotrzebnych już przewodów. Powstają z nich nowe wyroby, o zupełnie innej funkcjonalności i estetyce. Są efektem "pasji tworzenia, z tego co jest."
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BECHANN

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top