1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > kot Enek (nr 97986)

KOT ENEK

Sankowo

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Włóczkowy kot, zrobiony na szydełku, czerwony, w środku miękkie wypełnienie. Wielkość kota w pozycji stojącej: wysokość 14 cm, długość 14 cm. Przygarnij kotka miaaau.

TAGI: #czerwony, #kot, #maskotka, #szydełko, #włóczka
Sankowo

W Sankowie powstają niepowtarzalne wyroby. Znajdziecie tutaj koty, sowy, świnki, ryby a także inne zwierzęta dostępne na specjalne zamówienie.
Wszystkie wyroby powstają według moich pomysłów, w pojedynczych egzemplarzach, jestem również ich wykonawcą.
Do szycia używam materiały pochodzące z odzysku, najczęściej są to stare wełniane swetry, które uprzednio oczywiście porządnie piorę.
Szydełkuję z włóczek również pochodzących z odzysku- w tym przypadku są to swetry prute przez moją dzielną mamę.
We wszystkie wyroby wkładam całe moje serce, staram się żeby były ciekawe, różnorodne, sprawiające radość.
Czasem robię rzeczy podobne do tych, które już zaistniały wcześniej- ale nigdy nie powstają identyczne. Nawet nie chciałabym tego.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sankowo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top