1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > Miś Stefan (nr 6335782)
Dzień Matki 2021

MIŚ STEFAN

hokey pokey

Cena: 149 zł

Dostępnych: 10 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Przyjaciel uszyty ręcznie z polskich materiałów (100% bawełna). Towarzyski, nieco powolny i niesforny miłośnik słodkiego miodu. Dzięki swojej bajce Miś Stefan zabierze Was do świata leśnych przyjaciół i ich przygód. Wspólnie z Lisicą Felą i Zającem Józiem opowie bajkę, która pozwoli Waszym dzieciom wyciszyć się, a może nawet zasnąć. Będą mogły go zabrać absolutnie wszędzie: do przedszkola, na spacer, do pociągu. Sprawdzi się w trakcie szalonych zabaw oraz jako strażnik snów. Posłuchajcie jego bajki…

Miś Stefan: wzrost 30 cm, uszyty ręcznie ze 100% polskiej bawełny, zaprojektowany z ciekawym, interaktywnym dodatkiem w postaci wyciąganych sznurków (100% bawełny); poduszka wewnętrzna z antyalergicznym wypełnieniem.

Pielęgnacja: poszewkę można prać w pralce w temperaturze 30 stopni; nie zalecamy prania poduszki wewnętrznej.

Moduł dźwiękowy: wyprodukowany w Polsce; odtwarzanie bajek po naciśnięciu na brzuszek:
- przytrzymanie przycisku (pow. 1 sek.) → funkcja włącz/wyłącz
- w trakcie odtwarzania pojedyncze kliknięcie → następny utwór
- w trakcie odtwarzania dwukrotne szybkie kliknięcie → wejście w tryb zmiany głośności
- w trybie zmiany głośności pojedyncze kliknięcia → zmiana stopnia głośności (4 stopnie)
- w trybie zmiany głośności dwukrotne kliknięcie → wyjście z trybu zmiany głośnośc

TAGI: #bajka na dobranoc, #bawełna 100%, #handmade super prezent, #polski wyrób
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy hokey pokey

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top