1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > Mistyczny wisiorek "Drzewo Życia". Wisiorek z rzadkim kolekcjonerskim agatem mchowym (nr 6912967)

MISTYCZNY WISIOREK "DRZEWO ŻYCIA". WISIOREK Z RZADKIM KOLEKCJONERSKIM AGATEM MCHOWYM

BohoArtJewelry

Cena: 350 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Paczkomat InPost: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 36,00 zł / 7,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Rozmiar 6cm x 3cm
Wisiorek do praktyk duchowych i medytacji. Daje mi mistyczne moce.

Jeden z tych niesamowicie pięknych kamieni z Indonezji stał się podstawą przepięknego designerskiego wisiorka. To obrazy zrodzone w kamieniu, przez starożytne wulkany.

Agat mchowy ma mistyczne moce. Kamień jest w stanie przyciągnąć bogactwo i uwolnić się od ram, w które człowiek się wpycha. Dlatego dzięki niemu masz gwarancję nowych pomysłów, inspiracji i zwiększonej intuicji. Agat mchowy wpływa na poziom pewności siebie i działania, napełnia człowieka energią. Litoterapeuci zalecają masaż tym kamieniem. Lub, jeśli to możliwe, zaleca się kontakt z nim przez co najmniej 5-10 minut dziennie w spokojnym otoczeniu - wtedy minerał przyniesie pożądany efekt.
Dzięki niemu łatwiej będzie się rozwijać, znikną wszelkie głęboko ukryte lęki, człowiek otworzy się na świat zewnętrzny, pozbędzie się ciągłego przemęczenia i stresu. Przyjrzyj się bliżej temu agatowi, jeśli brakuje Ci umiejętności komunikacji, czujesz się ograniczony i niespokojny. Dzięki niemu nie możesz bać się długotrwałej depresji czy apatii.

Tagi: #boho wisiorek, #wisiorek na łańcuszku, #wisiorek z agatem

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Złote wisiorki, Srebrne wisiorki, Wisiorki z żywicy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BohoArtJewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top