1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > Samolot z tektury (nr 5288755)

SAMOLOT Z TEKTURY

TRZY MYSZY

W dniach 03.01.2019 - 28.02.2019 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 28.02.2019.

Cena: 99 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 84,00 zł / 16,80 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Samolot jest dużą zabawką, wykonaną z wysokiej jakosci tektury. W samolocie mozna siedziec lub trzymając za specjalne uchwyty, polecieć na podniebną wyprawę. Śmigło się obraca, a do bagażnika można schować ulubione zabawki. Zabawkę można złożyć na dwa sposoby: skrzydła i statecznik mogą być niebieskie lub brązowe.
Rozwija zdolności artystyczne i manualne, można ozdobić go na wiele sposobów. My dołączamy kolorowe naklejki.
Samolot brał udział w wystawie Ale Zabawki! w Muzeum Narodowym w Warszawie
w 2008 roku.
Wymiary po złożeniu 100 x 40 x 100 cm
Dla dzieci od lat 3
Projekt: Farida i Krzysiek Dubiel, naklejki Michał Andrzejczak

TAGI: #chłopiec, #design, #karton, #tektura
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy TRZY MYSZY

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top