1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > September Sun - pleciona bransoletka przyjaźni, rzemień zamszowy, elementy plecione, koraliki - fimo i drewniane (nr 6249578)

SEPTEMBER SUN - PLECIONA BRANSOLETKA PRZYJAŹNI, RZEMIEŃ ZAMSZOWY, ELEMENTY PLECIONE, KORALIKI - FIMO I DREWNIANE

Pathwork

Cena: 48 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 6,00 zł / 1,20 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Wieloczłonowa bransoleta, złożona z 6 elementów: pleciona bransoletka, zapleciony syntetyczny rzemień "zamszowy" z koralikiem modułowym z masy ceramicznej, warkocz i elementy oplatane z bawełnianych nici, bawełniany woskowany sznurek z drewnianymi koralikami. Całość połączona zakończeniami w kolorze srebrnym z zapięciem na karabińczyk i łańcuszek.
Długość bransoletki bez elementów zapięcia 15 cm. Wielkość po zapięciu regulowana. Minimalna szerokość - długość zakończeń - 2,5 cm.

Bransoletka jest lekka i giętka.
Wyrób autorski, wykonany w jednym egzemplarzu.

TAGI: #bransoletka pleciona, #drewniane koraliki, #jesienna bransoletka, #jesienne kolory
Pathwork

Moje wyroby to biżuteria z materiałów naturalnych.
Lekka, miękka, swobodna. Inspirowana naturą lub kulturą :)
Praca moich rąk daje mi wytchnienie i satysfakcję.
Mam nadzieję, że Tobie przyniesie miłą sercu ozdobę ciała.
Zapraszam - Path
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pathwork

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top