DecoBazaar > Dom > Kalendarze > Skórzany kalendarz (nr 5274795)

SKÓRZANY KALENDARZ

slow craft

Cena: 450 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka krajowa kurierem: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 57,00 zł / 11,40 zł
Kalendarz osobisty.

Wykonany ręcznie, począwszy od bloku książkowego drukowanego w wg. naszego projektu, szytego mocnymi, lnianymi nićmi po okładkę oprawioną w naturalną skórę (dowolny kolor do wyboru, proszę podać w wiadomości).
Narożniki zabezpieczone są metalowymi okuciami.
Blok książkowy wykonany z luksusowego papieru żeberkowanego Ingres ze znakiem wodnym, o gramaturze 90 g/m2 (kolory papierów pokazane są na zdjęciu, proszę o wybór).
Wielkość kalendarza 21x15 cm. (A5)
Istnieje możliwość wytłoczenia na okładce nazwiska, inicjałów lub logo (dopłata za tłoczenie 80 zł.)
Pierwsza strona kalendarza jest spersonalizowana. Mogą znaleźć się tam dane kontaktowe, inicjały, nazwisko lub dedykacja.
Kalendarz ma rozkład tygodniowy.
Blok książkowy ozdobiony jest ręcznie haftowaną kapitałką dobraną do koloru skóry i papieru, do kalendarza dołączone są dwie zakładki zakończone zszarfowaną skórą.

Kalendarz wysyłam opakowany w ozdobne kartonowe pudełko.

W prezencie!
Proszę przygotować i przesłać w wiadomości 50 wpisów, które pojawią się przy konkretnych datach w kalendarzu.
Np. 20.05 - Urodziny Magdy, 15.10 - Rocznica ślubu, itp.
Zostaną one wpisane przed wydrukowaniem kalendarza.
Każdy dodatkowy wpis powyżej 50 jest płatny 1 zł za sztukę.

Serdecznie zapraszam!

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

TAGI: #2017, #kalendarz, #skórzany, #terminarz
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy slow craft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top