1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > STELLAR SANGUINE (nr 5207887)

STELLAR SANGUINE

ANETA TETER

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Szkło, onyks, naturalna skóra.

Wymiary elementów biżuterii:
średnica sznura: ok. 9 mm
średnica kamienia: 12 mm

PROSIMY O PODANIE OBWODU NADGARSTKA PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA. DZIĘKUJEMY :)

Poszczególne egzemplarze biżuterii mogą się od siebie minimalnie różnić. Wynika to zarówno z unikalnej natury kamieni, jak również z ręcznej techniki wykonania biżuterii.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

WSZYSTKIE WZORY BIŻUTERII ORAZ ZDJĘCIA SĄ WYŁĄCZNĄ WŁASNOŚCIĄ PROJEKTANTA.

TAGI: #casual, #handmade, #minerały, #szkło
ANETA TETER

100% HANDCRAFTED JEWELRY by ANETA TETER Unique, Simple & Modern Design
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top