1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > Tabliczka do nauki pisania wielkich i małych liter pisanych Montessori zabawka pomoc dydaktyczna (nr 6536291)
Poradnik prezentowy na Święta 2020

TABLICZKA DO NAUKI PISANIA WIELKICH I MAŁYCH LITER PISANYCH MONTESSORI ZABAWKA POMOC DYDAKTYCZNA

Pentliczek

Cena: 145 zł

Dostępnych: 10 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wielka mała tabliczka do nauki pisania

Producent - Pentliczek.com

Moment, w którym dziecko zaczyna samodzielnie pisać i czytać jest kamieniem milowym na jego edukacyjnej ścieżce. Pomóż mu stawiać na niej pierwsze kroki w najprzyjemniejszy i najbardziej skuteczny sposób - przez zabawę.

Gdy przychodzi czas, by naukę pisania wprowadzić na kolejny poziom, ta drewniana tabliczka jest niezastąpiona. Pomoże Twojemu maluchowi poznać wielkie i małe litery pisane, a przy tym zapewni mu wiele godzin świetnej zabawy.
Po obu stronach tabliczki wygrawerowane są litery alfabetu. Dziecko może przesuwać po rowkach dołączonym do zestawu drewnianym patyczkiem tak, jakby pisało długopisem. Pozwala mu to poznać kształt liter pisanych i ćwiczyć ich prawidłowe kreślenie. Utrwala dobre nawyki, zwiększa zręczność, umiejętność koncentracji i koordynację ręka-oko.
Tabliczka jest świetną pomocą naukową zarówno w szkole, jak i w domu. Uczy przez zabawę i wspiera rozwój Twojego dziecka, by mogło w pełni rozwinąć skrzydła. Wpisuje się w nurt Montessori, pomagając czerpać radość z procesu uczenia.

Jak możecie się bawić razem:

-Przesuńcie patyczkiem po literach tak, jakby to był długopis.
-Wypełnijcie wgłębienia piaskiem lub ziarenkami, np. słonecznika czy ryżu.
-Przyłóżcie kartkę do literek i odrysujcie je kredką lub ołówkiem, tworząc różne napisy.
-Dajcie się ponieść dziecięcej wyobraźni.

Trwałość, bezpieczeństwo i ekologia

Tabliczka i patyczek wykonane są ze szlachetnego drewna dębowego i zabezpieczone atestowanym olejem. Dzięki temu zestaw jest trwały, bezpieczny dla dziecka i przyjazny dla środowiska. Z pewnością posłuży przez wiele lat, a być może nawet kilka pokoleń. Naturalne materiały i łagodny kolor drewnianej tabliczki pozwalają uniknąć przestymulowania zmysłów i wykształca w dziecku poczucie estetyki.

Zestaw zawiera:

-Dwustronną tabliczkę z drewna dębowego o wymiarach 23 x 33 cm
-Drewniany patyczek


UWAGA!
Produkt wykonany z naturalnego drewna i może różnić się od prezentowanego na zdjęciu.

TAGI: #montessori, #zabawki, #zabawki drewniane, #zabawki edukacyjne
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pentliczek

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top