1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Zabawki
  4.  > wieloryb czerwono-granatowy (nr 4374846)
Dzień Dziadka 2019

WIELORYB CZERWONO-GRANATOWY

The ADVENTURE Begins

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Duża, miękka zabawka wykonana w 100% ręcznie. Wieloryb uszyty z najlepszej jakości bawełny, w środku antyalergiczne wypełnienie polskiego producenta, długość ok 50 cm.
Autorski projekt The ADVENTURE Begins.

TAGI: #maskotka, #miękka zabawka, #przytulanka, #wieloryb
The ADVENTURE Begins

Produkty The ADVENTURE Begins™ tworzymy z pasją wynikającą z zamiłowania do żeglarskich klimatów oraz mocnych marynarskich akcentów. Jeśli cenisz wysoką jakość produktów oraz oryginalność, zobacz naszą ofertę. Sami projektujemy i sami robimy unikatowe akcesoria na indywidualne zamówienia.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top