1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Sztyfty
  5.  > zielone onyksy mini (nr 6844475)

ZIELONE ONYKSY MINI

Eteri

Cena: 89 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 17,00 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Drobne i urocze kolczyki z zielonym onyksem i perłą. Wykonane ze srebra.
długość - 2 cm

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Biżuterię Eteri przechowuj w oddzielnym woreczku i zdejmuj do prac domowych a długo będziesz cieszyć się jej pięknem i pozytywną mocą! Każde zamówienie pakuję jak prezent.

Tagi: #drobne kolczyki, #onyks zielony, #perła, #zielone kolczyki

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Eteri Marta Niemoczyńska
Długa 31, 05-240 Jarzębia Łąka
NIP: 948-253-56-54
Eteri

Eteri to biżuteria ze srebra oraz kamieni naturalnych i minerałów. Wytwarzana ręcznie i z pasją, więc każdy egzemplarz jest jedynym w swoim rodzaju unikatem. Bardzo mi miło, że mogę podzielić się z Tobą moją pasją i gwarantuje, że wkładam swoje serce w każdy najmniejszy detal swoich wyrobów. Kupując moją biżuterię otrzymujesz nie tylko małe dzieło sztuki - wspierasz także polskich rękodzielników, którzy głęboko wierzą, że w dzisiejszym zalanym seryjną produkcją świecie jest też miejsce dla przedmiotów z duszą. Wspierasz też polskich przedsiębiorców od których kupuję półprodukty najwyższej jakości. Dzięki, że jesteś! :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Eteri

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top