DecoBazaar > Dziecko > Zabawki > Bajka Morska - syrenka Elena (nr 4992096)

BAJKA MORSKA - SYRENKA ELENA

bajkoszycie

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Elena jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką - syrenką. Razem ze swoimi przyjaciółkami przemierza bezkresne głębiny bawiąc się z konikami morskimi i ozdabiając włosy perełkami i rozgwiazdami znalezionymi na dnie. Jej ogon skrzy się srebrnym blaskiem nawet w ciemności, a muszelki i perełki którymi Elena ozdabia swój dekolt przyciągają wzrok i budzą zazdrość wszystkich morskich stworzeń.

Elena może służyć do zabawy. Włosów nie polecam tarmosić ani czesać, syrenki są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Elena ma około 55 cm wysokości. Do jej produkcji użyłam różnych rodzajów tkanin, perełek, prawdziwych muszelek i kulki silikonowej.

TAGI: #handmade, #magiczna, #ozdoba, #syrena
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Top