1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Druciak. Pierścionek-obrączka z miedzi i mosiądzu (nr 6824181)

DRUCIAK. PIERŚCIONEK-OBRĄCZKA Z MIEDZI I MOSIĄDZU

Langner Design

Cena: 75 zł

Dostępnych: 4 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pierścionek - obrączka wykonany całkowicie ręcznie w mojej polskiej pracowni. Materiały użyte do jego wykonania to drut miedziany fi 1,5mm i o takiej samej średnicy drut mosiężny. Druty nawijane dość bezwładnie na trzpień w dwóch etapach. Ilość zwojów miedzi 5-6 a mosiądzu 3. Zlutowane na końcach twardym lutem srebrnym, całość naprostowana od wewnątrz. Naturalna oksyda ogniowa, lekkie przecieranie. Podczas noszenia wyrób będzie ciemniał i będziesz go mogła czyścić dołączonym paskiem włókniny ściernej, nadając jemu odpowiednią jasność i koloryt. Wyroby z miedzi i mosiądzu można również czyścić papką z sody oczyszczonej i wody.

Możesz obrączkę rozszerzać lub ściskać lub rozchylać poszczególne zwoje (fajna zabawa;). Obserwator będzie myślał, że owinęłaś palec drutem i będzie w szoku:) Każdy egzemplarz będzie nieco inny. Dostępne rozmiary od 19 do 36, mniejsze na zamówienie (czas realizacji może się wydłużyć). Tutaj kupujesz rozmiar 22/19,67mm. Uwaga: tolerancja rozmiaru w tym modelu wynosi 0,3 - 0,5mm (1-2 rozmiary), jednak staram się wykonać rozmiar jak w zamówieniu. Zalecam zamawianie rozmiaru o numer większego ze względu na szerokość obrączki i jej grubość.

Szerokość ok. 13mm

Waga ok. 9g (zależna od rozmiaru)

Do kompletu wkrótce będzie do kupienia bransoleta.

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Langner Design

Biżuteria wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z pasją i jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę chałupniczo pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, nie stosuję wielkoseryjnej produkcji (np odlewy) wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo)....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top