1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Obrączka z miedzi i niobu (nr 6881407)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

OBRĄCZKA Z MIEDZI I NIOBU

Langner Design

Cena: 119 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Obrączka wykonana z ciętego fragmentu rurki miedzianej oraz wtłoczonego wewnątrz pierścienia z czystego niobu. Niob to pierwiastek z grupy metali przejściowych o prawie identycznych parametrach co srebro, np. masa atomowa oraz gęstość, odkryty w 1801 roku, od niedawna stosowany w jubilerstwie (jego cena jest zbliżona do ceny srebra). Kuta, specjalnie fakturowanym młotkiem. Całość zespolona na wcisk, tworząc wypukłość (wklęsłość). Nie brudzi palca od wewnątrz. Oksydowanie autorskie.

Każdy egzemplarz będzie inny, niepowtarzalny. Jest to ręczna praca od początku do końca dla każdego zamówionego egzemplarza. Zobaczysz tutaj "sznyt" jubilerskiej pracy.

Szerokość ok. 6 - 7mm

Grubość ok. 1,1 - 1,4mm

Waga ok. 4g (zależna głównie od rozmiaru)

Podaj swój rozmiar, inaczej anuluję zakup.

W gratisie pasek włókniny ściernej do czyszczenia wyrobu.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Uwaga! W okresie przedświątecznym do 24XII wysyłka wyrobów może się nieco wydłużyć. Proszę zamawiać z wyprzedzeniem. Kupując u mnie dwa produkty lub więcej, kiedy jeden z nich jest z darmową wysyłką, całość będzie z darmową wysyłką. Promocja darmowa wysyłka paczkomatem dla niektórych wyrobów tylko do Świąt.

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Langner Design

Biżuteria wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z pasją i jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę chałupniczo pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.

Dyrektywa UE nie uwzględnia artystów i osoby wykonujące nierejestrową działalność gospodarczą. Odprowadzam podatki i prowadzę ewidencję sprzedaży. Na życzenie wystawiam paragon niefiskalny. Dlatego widnieję tutaj jako osoba prywatna sprzedająca wyroby.

Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).......
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top