1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścionek-obrączka z miedzi. Krzyż. Przecięcie (nr 6702140)

PIERŚCIONEK-OBRĄCZKA Z MIEDZI. KRZYŻ. PRZECIĘCIE

Langner Design

Cena: 109 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 4 dni roboczych
Pierścionek - obrączka z czystej miedzi (blacha 1mm) z krzyżem. Całkowicie ręczna praca, jak wszystkie moje wyroby. Poprzez odpowiednie nacięcia i rozstęp obrączki uzyskano formę krzyża. Wyrób czerniony i szlifowany - miejsca czernione pozostały jedynie od wewnętrznej strony krzyża oraz na sygnaturze. Przecięcie pozwala na swobodne zakładanie i zdejmowanie obrączki. Rozmiar jest regulowany w minimalnym zakresie, gdyż forma krzyża ulegnie zmianom proporcji. Musisz podać swój rozmiar. Jeśli nie podasz, otrzymasz rozmiar z aukcji, czyli 20 (19mm średnicy). Należy pamiętać, że w tego typu wyrobach, kiedy obrączka jest szeroka, należy wybierać rozmiar większy niż zazwyczaj. Wyrób sygnowany stemplem artysty. Powierzchnia satynowana.

W gratisie otrzymujesz pasek włókniny ścierająco - polerującej do czyszczenia wyrobu.

Szerokość obrączki: ok. 12mm

Waga: ok. 6g zależna od rozmiaru

Uwaga: rozmiary od 15 w dół będą miały odpowiednio mniejszą szerokość, natomiast rozmiary od 24 odpowiednio większą.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Możesz negocjować cenę. Przy chęci zakupu dwóch i więcej wyrobów tym bardziej:) Koszt wysyłki to cena jaką płacę przewoźnikowi, nie obniżę jej.

Tagi: #krzyż, #krzyżyk, #miedź, #obrączka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Langner Design

Biżuteria wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z pasją i jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę chałupniczo pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, nie stosuję wielkoseryjnej produkcji (np odlewy) wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo)....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top