1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Ręcznie wykonana dekoracja. Unikatowe kolczyki autora "Czapla - ptak wodny". Antyczny brąz. (nr 6792697)
Black Friday 2022

RĘCZNIE WYKONANA DEKORACJA. UNIKATOWE KOLCZYKI AUTORA "CZAPLA - PTAK WODNY". ANTYCZNY BRĄZ.

BohoArtJewelry

Cena: 140 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 5,00 zł / 1,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 36,00 zł / 7,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ekskluzywna biżuteria ręcznie robiona. Te kolczyki zrobiłam z mosiądzu. To bardzo żmudna i złożona praca ręczna, ale efekt jest niesamowity. Te kolczyki podkreślą Twoją indywidualność i zdradzą Twoje wyobrażenie o głębi i tajemniczości.

Ekskluzywna praca ręczna.

Do wytrawiania wzoru na metalu używam procesu elektrolitycznego w słonej wodzie. Jest to proces, który faktycznie usuwa metal z części, pozostawiając wypukły wzór. Potem dołączam kolczyki
naturalny wiekowy typ.
Wszystkie moje produkty to mój własny, niepowtarzalny projekt i pomysł. Każda biżuteria wykonana jest w jednym egzemplarzu, dzięki czemu będzie dla Ciebie wyjątkowa i niepowtarzalna.

TAGI: #kolczyki w stylu vintage, #miedziane kolczyki, #prezent dla niej, #ręcznie robiona biżuteria
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BohoArtJewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top