1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścionek chevron z białego złota z aleksandrytem (nr 6276159)

PIERŚCIONEK CHEVRON Z BIAŁEGO ZŁOTA Z ALEKSANDRYTEM

Slow Silver Jewelry

Cena: 1920 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 10 dni roboczych
Pierścionek wykonany z białego złota 585
Wykończenie: poler
Kamień: syntetyczny aleksandryt 5 mm

Aleksandryt to wyjątkowy kamień, który zmienia swoją barwę w zależności od rodzaju światła. W dziennym jest zielony, w sztucznym - fioletowy, ale również bardzo często migocze w obu kolorach jednocześnie. Aleksandryt to bardzo rzadko występujący minerał - użyty przeze mnie syntetyczny kamień zachowuje niezwykłe fizyczne właściwości swojego naturalnego pierwowzoru.

Istnieje możliwość wykonania pierścionka również w żółtym lub różowym złocie (cena bez zmian) lub w srebrze. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Proszę podać rozmiar pierścionka w wiadomości.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Jeśli podoba Ci się moja biżuteria, ale chcesz wybrać inny kamień, zmienić materiał, albo po prostu chcesz o coś zapytać - zapraszam do kontaktu. Jestem tutaj dla Ciebie i chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Z przyjemnością zaprojektuję też coś nowego i podejmę się realizacji zamówienia indywidualnego tylko dla Ciebie.

TAGI: #białe złoto, #minimalistyczny pierścionek, #pierścionek z aleksandrytem, #pierścionek zaręczynowy
Slow Silver Jewelry

Tworzę minimalistyczną biżuterię ze srebra, złota i mokume gane – przede wszystkim pierścionki, a zwłaszcza pierścionki zaręczynowe. Z przyjemnością realizuję zamówienia indywidualne.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Slow Silver Jewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top