1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścionek chevron z żółtego złota z kamieniem księżycowym (nr 6276664)

PIERŚCIONEK CHEVRON Z ŻÓŁTEGO ZŁOTA Z KAMIENIEM KSIĘŻYCOWYM

Slow Silver Jewelry

Cena: 1850 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 10 dni roboczych
Pierścionek wykonany ze złota próby 585 (może być również wykonany z białego lub różowego złota)
Wykończenie: poler
Kamień księżycowy 5 mm, zapraszam do kontaktu w celu samodzielnego wybrania kamienia na podstawie zdjęć.

Kamień księżycowy to minerał o wyjątkowych właściwościach - jest przezroczysty do czasu, gdy światło padnie na niego pod odpowiednim kątem. Wówczas jego powierzchnia rozbłyśnie na niebiesko lub tęczowo. Każdy egzemplarz jest inny, dlatego umożliwiam obejrzenie kamieni, które mam w pracowni. Dzięki temu można nadać pierścionkowi szczególny, osobisty charakter, co jest szczególnie ważne przy wyborze pierścionka zaręczynowego.

Proszę o podanie rozmiaru pierścionka w wiadomości.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Jeśli podoba Ci się moja biżuteria, ale chcesz wybrać inny kamień, zmienić materiał, albo po prostu chcesz o coś zapytać - zapraszam do kontaktu. Jestem tutaj dla Ciebie i chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Z przyjemnością zaprojektuję też coś nowego i podejmę się realizacji zamówienia indywidualnego tylko dla Ciebie.

Tagi: #kamień księżycowy, #minimalistyczny pierścionek, #pierścionek zaręczynowy, #złoty pierścionek

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Sztuki Trzy Kevin Gajdziński
Okrężna 26, 62-007 Jerzykowo
NIP: 972-121-65-22
Slow Silver Jewelry

Tworzę minimalistyczną biżuterię ze srebra, złota i mokume gane – przede wszystkim pierścionki, a zwłaszcza pierścionki zaręczynowe. Z przyjemnością realizuję zamówienia indywidualne.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Slow Silver Jewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top