1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Srebrny pierścionek chevron z kamieniem ksieżycowym i diamentem (nr 6276144)

SREBRNY PIERŚCIONEK CHEVRON Z KAMIENIEM KSIEŻYCOWYM I DIAMENTEM

Slow Silver Jewelry

Cena: 516 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Pierścionek wykonany ze srebra 925, rodowany
Kamień księżycowy AAA 5 mm, niebieski lub tęczowy
Diament 1 mm, czystość VVS, 0,005 karata, kolor G

Istnieje możliwość samodzielnego wybrania kamienia na podstawie zdjęć. Kamień księżycowy to wyjątkowy minerał - każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i mogą się od siebie dość znacznie różnić odcieniem. Kamień pokazany na zdjęciu jest przykładowy dlatego zachęcam do kontaktu - z przyjemnością prześlę zdjęcia kamieni, które mam w pracowni.

Proszę o podanie rozmiaru pierścionka w wiadomości.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Jeśli podoba Ci się moja biżuteria, ale chcesz wybrać inny kamień, zmienić materiał, albo po prostu chcesz o coś zapytać - zapraszam do kontaktu. Jestem tutaj dla Ciebie i chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Z przyjemnością zaprojektuję też coś nowego i podejmę się realizacji zamówienia indywidualnego tylko dla Ciebie.

TAGI: #kamień księżycowy, #minimalistyczny pierścionek, #pierścionek zaręczynowy, #srbrny pierścionek
Slow Silver Jewelry

Tworzę minimalistyczną biżuterię ze srebra, złota i mokume gane – przede wszystkim pierścionki, a zwłaszcza pierścionki zaręczynowe. Z przyjemnością realizuję zamówienia indywidualne.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Slow Silver Jewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top